Nowe postacie, nowe przygody, nowe tożsamości. Zdjęcia i spoilery z 7. sezonu "Once Upon a Time"

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

Reboot "Once Upon a Time" oznacza pożegnanie ze starymi postaciami, nowe tożsamości dla osób, które już dobrze znamy, a także starszego Henry'ego. Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce.

"Once Upon a Time" planuje reset w 7. sezonie, co oznacza odejście z serialu Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josha Dallasa, Emilie de Ravin, Jareda S. Gilmore'a i Rebeki Mader. Ze starej ekipy zostaną jedynie Lana Parrilla, Robert Carlyle i Colin O'Donoghue. W Henry'ego, który wciąż pozostanie w centrum wydarzeń, tylko teraz już będzie dorosły, wcieli się Andrew J. West.

O tym, co jest w planach i kto będzie kim, sporo już pisaliśmy. Teraz pojawiły się nowe informacje i zdjęcia z premiery 7. sezonu, na których widzimy Henry'ego z córką, Lucy, a także mamą dziewczynki, "nowym" Kopciuszkiem (Dania Ramirez). A co z pozostałymi postaciami?

Podczas TCA Press Tour ujawniono, że grana przez Lanę Parrillę Zła Królowa dostanie nową tożsamość i już nie będzie Reginą, tylko Roni, właścicielką lokalnej knajpy, noszącej zresztą jej imię. "To nowe Granny's, tylko z alkoholem i kasetami" - powiedział o Roni's jeden z twórców serialu, Edward Kitsis. Z kolei Parrilla dodała, że dla niej granie Roni jest bardzo odświeżające, bo to zupełnie inna osoba, a poza tym zmieni się też ubiór - sztywne garnitury zostaną zamienione na denim i rockowe T-shirty. Bohaterka spotka w serialu miłość, zobaczymy ją także, jak pomaga Henry'emu, z początku nie wiedząc, kim on jest.

Colin O'Donoghue zdradził z kolei, że zamieni kostium pirata na mundur policjanta z Seattle, który "odczuwa pewną stratę, ale sam nie wie, czego właściwie mu brakuje". Postać nie ma ręki, co zostanie wyjaśnione w serialu. W 2. odcinku dowiemy się, co się stało z Emmą (i powróci Jennifer Morrison), z kolei w czwartym gościnnie pojawi się Emilie de Ravin i zobaczymy, gdzie teraz jest Belle.

Robert Carlyle powiedział, że Rumpelstiltskin też będzie nowy, ale nie do końca. Twórcy chcą zachować w tajemnicy, na czym będzie polegać jego przemiana, ale obiecują, że będzie się działo i że Rumple wciąż będzie trzymał rękę na pulsie.

"Once Upon a Time" wraca 6 października, a tymczasem zobaczcie zdjęcia z premiery.

ANDREW J. WEST

ALISON FERNANDEZ

ALISON FERNANDEZ, ANDREW J. WEST

LANA PARRILLA

LANA PARRILLA, ANDREW J. WEST

LANA PARRILLA, DANIA RAMIREZ, ANDREW J. WEST

ANDREW J. WEST

ANDREW J. WEST, COLIN O'DONOGHUE

COLIN O'DONOGHUE

COLIN O'DONOGHUE

COLIN O'DONOGHUE, ANDREW J. WEST

ANDREW J. WEST

REKLAMA