"Riverdale" jeszcze bardziej mroczne i seksowne. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Archie opanowany żądzą zemsty, Veronica w gorącej scenie prysznicowej, a do tego jeszcze więcej akcji i mrocznych zdarzeń. Zwiastun 2. sezonu "Riverdale" zapowiada, że będzie się działo.

Telewizja CW wypuściła zapowiedź 2. sezonu "Riverdale", pełną krótkich urywków scen, które prawdopodobnie okażą się znaczące. Betty znów kłóci się z matką, Jughead wygląda na mocno zaniepokojonego, zaś Veronica wskakuje z kimś pod prysznic - być może to Archie, a być może jej niegrzeczny były, który ma się pojawić w miasteczku. Prawdopodobnie jednak pierwsza odpowiedź jest prawidłowa - producent wykonawczy serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, zapowiadał na Comic-Conie gorącą scenę Ronnie i Archiego na początku sezonu.

Sprawy między tą parą na pewno jednak się skomplikują. Archie wchodzi teraz na ścieżkę zemsty i planuje dopaść tego, kto postrzelił jego ojca. W jednej ze scen widać go z bronią pod Pop's Diner, co dobitnie pokazuje, że poznamy go od zupełnie nowej, mrocznej strony. I to wszystko przy założeniu, że Fred przeżyje. Trudno sobie wyobrazić, co zrobi Archie, jeśli straci ojca.

"Riverdale" wraca 11 października z 2. sezonem. Więcej spoilerów i zwiastun z Comic-Conu znajdziecie tutaj.

Riverdale-Season-2-Poster