Elliot nokautuje konkurencję na zawodach hakerskich. Zobaczcie fragment 3. sezonu "Mr. Robot"

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

W pierwszym klipie z 3. sezonu "Mr. Robot" widzimy jak główny bohater bierze udział w konkursie hakerskim. Ale to zaledwie początek atrakcji, bo zaraz pojawia się ktoś znajomy.

Telewizja USA Network wrzuciła na Twittera pierwszy fragment 3. sezonu "Mr. Robot" wraz z krótką wiadomością: "Przygotuj się, przyjacielu. Ten klip to tylko początek". I rzeczywiście, klip urywa się w najciekawszym momencie, zostawiając widza z mnóstwem pytań.

Widzimy tutaj Elliota na Def Con CTF Quals, czyli światowych zawodach hakerów (prawdziwych zresztą), i już na dzień dobry dostajemy informację, że pokonał konkurencję w jakieś dwie minuty. Elliot nie reaguje jednak specjalnie entuzjastycznie, bo wyraźnie ma na głowie inne zmartwienia. Wszystko wskazuje na to, że w tym momencie zajęty jest chronieniem komputera Tyrella przed niepożądanymi gośćmi z Chin. "Mogę zabrać im dostęp, zanim Dark Army zauważy" - informuje nas główny bohater "Mr. Robot", kiedy ktoś mu przerywa. Pojawia się Darlene w towarzystwie jakiejś tajemniczej postaci (hakera Dark Army?), która oznajmia nieznoszącym sprzeciwu tonem, żeby wstał i poszedł z nimi.

"Mr. Robot" powraca 11 października, a już wcześniej twórcy zdradzili, że akcja 3. sezonu ma się rozpocząć tuż po wydarzeniach z finału 2. sezonu. Oficjalny opis mówi, że 3. sezon będzie "badać motywacje każdego z bohaterów oraz dezintegrację pomiędzy Elliotem i Panem Robotem". Świetny zwiastun sezonu z "Democracy" Leonarda Cohena w roli głównej możecie obejrzeć tutaj.