Hillary Clinton, Donald Trump i morze sztucznej krwi. Zobaczcie czołówkę "American Horror Story: Kult"

"American Horror Story" (Fot. FX)

Wybory, klauny, straszni ludzie w maskach Clinton i Trumpa. Witajcie w królestwie kiczu Ryana Murphy'ego w nowej odsłonie - oto czołówka 7. sezonu "American Horror Story".

Ryan Murphy znany jest z tego, że miksuje popkulturowe motywy niczym szalony DJ - i właśnie tego powinniśmy spodziewać się po 7. sezonie "American Horror Story". W czołówce serialu jest dużo krwi i kiczu, a także pszczoły, klauny, karuzele, amerykańskie flagi, ludzie noszący maski prezydenckich kandydatów oraz inne dziwne rzeczy.

W nowej odsłonie "American Horror Story" zobaczymy coś strasznego, co wydarzy się w noc wyborczą, tę samą, której ostatecznym zwycięzcą okazał się Donald Trump. O fabule wiemy niewiele, ale na pewno kandydaci na prezydenta nie będą głównymi bohaterami. Raczej nie będą też nimi klauny, ciągle powracające w materiałach promocyjnych.

Piątkę bohaterów, w tym lekarza i detektywa, przedstawiono na zdjęciach promocyjnych. Ponadto wiadomo, że postacie Sary Paulson i Alison Pill będą prowadzić restaurację o wiele mówiącej nazwie The Butchery on Main. Specjalnością będzie mięso - zapewne nie tylko zwierzęce.

Poza wspomnianym duetem w obsadzie 7. sezonu "American Horror Story" znajdują się Billy Eichner, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Colton Haynes, Evan Peters, Adina Porter, Frances Conroy, Lena Dunham, Emma Roberts, Mare Winningham i Leslie Grossman. Premiera składającego się z 11 odcinków sezonu zaplanowana jest na 5 września w USA i 7 września w Polsce na kanale FOX.

REKLAMA