Przerażona Sarah Paulson i polityczny koszmar. Pełny zwiastun "American Horror Story: Kult"

"American Horror Story: Kult" (Fot. FX)

O co chodzi z wyborami i klaunami? Zwiastun 7. sezonu "American Horror Story" rzuca trochę światła na fabułę i przedstawia bohaterki grane przez Sarę Paulson i Alison Pill.

Wczoraj prezentowaliśmy czołówkę "American Horror Story: Kult", dziś dorzucamy jeszcze pełny zwiastun, który sporo wyjaśnia. Przede wszystkim dowiadujemy się, co amerykańskie wybory prezydenckie 2016 mają wspólnego z resztą fabuły - w wieczór wyborczy, kiedy Donald Trump został wybrany prezydentem, zaczyna się koszmar Ally (Sarah Paulson).

Stan bohaterki, która cierpi na koulrofobię (czyli strach przed klaunami), zaczyna gwałtownie się pogarszać i nic na to nie jest w stanie poradzić ani jej partnerka, Ivy (Alison Pill), ani jej terapeuta, dr Vincent (Cheyenne Jackson). W zwiastunie poznajmy także niebieskowłosego manipulanta Kaia (Evan Peters) i Winter (Billie Lourd), dziewczynę, która udaje nianię i zamienia życie Ally i Ivy w jeszcze większy koszmar.

W obsadzie 7. sezonu "American Horror Story" znajdują się także Billy Eichner, Colton Haynes, Evan Peters, Adina Porter, Frances Conroy, Lena Dunham, Emma Roberts, Mare Winningham i Leslie Grossman. Premiera składającego się z 11 odcinków sezonu zaplanowana jest na 5 września w USA i 7 września w Polsce na kanale FOX.

REKLAMA