15 serialowych nowości, które zobaczymy we wrześniu

Fot. CBS/Sky Atlantic/HBO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Do 54 wrześniowych powrotów seriali dorzucamy jeszcze 15 nowości. Premierę we wrześniu mają m.in. "Star Trek: Discovery", "Young Sheldon", "Absentia" i "The Deuce".

"Marvel's Inhumans" - 1 września w kinach IMAX, 29 września w TV

Nowy serial superbohaterski, opowiadający o przygodach Black Bolta - bohatera komiksu Marvela, którego głos ma taką siłę, że potrafi zniszczyć całe miasto - i jego królewskiej rodziny. Składająca się z 8 odcinków produkcja 1 września zadebiutowała w kinach IMAX, a 29 września wystartuje w telewizji ABC.

Kolejne zwiastuny pokazują, jak zacznie się nowa przygoda Marvela: serialowy czarny charakter, Maximus, próbuje odebrać tron swojemu bratu, Black Boltowi, a długowłosa królowa Medusa i reszta dworu robią co mogą, aby go powstrzymać. Ich miasto, Attilan, opanowuje wojna, zaś oni sami uciekają i lądują na Ziemi, a dokładniej na Hawajach. Serial będzie opowiadał o konfliktach w rodzinie, które przeniosą się na naszą planetę, a także o interakcjach głównych bohaterów z ludźmi.

Twórcą "Marvel's Inhumans" jest Scott Buck ("Iron Fist"). Główną rolę gra Anson Mount, a poza tym w obsadzie znajdują się Eme Ikwaukor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Serinda Swan jako Medusa, Isabelle Cornish jako Crystal i Iwan Rheon jako Maximus. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA