54 serialowe powroty, które zobaczymy we wrześniu

Fot. AMC/Starz/NBC/ABC

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Wrzesień oznacza powroty kilkudziesięciu seriali, w tym "Narcos", "American Horror Story", "The Good Place" czy "Chirurgów". Podpowiadamy, które daty powinniście zaznaczyć w kalendarzu.

"Narcos" (sezon 3) - 1 września na Netfliksie

3. sezon "Narcos" jest zarazem pierwszym bez Wagnera Moury w roli Pabla Escobara. Pałeczkę po nim przejmie pochodzący z Cali największy kartel narkotykowy w historii, kierowany przez czterech ojców chrzestnych działających w zupełnie inny sposób niż Escobar. Wyzwanie rzuca im nasz dobry znajomy ­– agent DEA Javier Peña (Pedro Pascal).

Jednego króla kokainy zastąpiło więc czterech. Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar) – przywódca kartelu i "szef wszystkich szefów"; Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) – mózg wszystkich operacji, odpowiedzialny za sukces kartelu, brat Gilberta; Pacho Herrera (Alberto Ammann) – płatny zabójca odpowiadający za kontakty z Meksykiem i dystrybucję międzynarodową oraz Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote) – prowadzący nowojorską satelitę kolumbijskiego imperium narkotykowego.

Kolejni nowi gracze to Jorge Salcedo (Matias Varela) - szef ochrony Cali, który dba o swoją rodzinę bardziej niż o zapewnienie bezpieczeństwa przełożonym; agenci DEA Chris Feistl (Michael Stahl-David) i Daniel Van Ness (Matt Whelan), którzy dołączają do operacji z dużym entuzjazmem, lecz niewielkim doświadczeniem; Franklin Jurado (Miguel Angel Silvestre), który zajmuje się w kartelu praniem pieniędzy i nieświadomie naraża swoja żonę Christinę (Kerry Bishe) na śmiertelne niebezpieczeństwo oraz David Rodriguez (Arturo Castro) - najstarszy syn Miguela, który (początkowo niechętnie) zaczyna odgrywać rolę jednego z liderów kartelu.

Serial można już oglądać w Netfliksie, tutaj natomiast znajdziecie naszą bezspoilerową recenzję. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 • ROB-i

  Z wrzesniowych powrotow ja czekam najbardziej na:
  -Wycieczke pewnej rodziny do:a)Hollywood,b)Izraela,c)pod namiot (niepotrzebne skreslic)
  -Czy pewien serial poradzi sobie bez glownego antagonisty (news z ostatniej chwili-jest przynajmniej dobrze)
  -Kto wyjdzie obronna reka ze starcia,matka czy jej 3 dorastajace corki
  -I co tam u mojej ulubionej DJ-ki radiowej w jednym ze stanow US gdzie po rzece plywaja jeszcze statki napedzane kolem parowym

 • Paulina Puczek

  Na nic nie czekam tak jak na This is us!

 • J.sorel

  Z tej listy czekam jedynie na Good Place i Transparent. Bez bicia przyznam się, ze oglądać będę Chirurgów. Ostatnio obejrzałem również mini serie Channel Zero i chociaż nie do końca serial mi się podobał to chyba po zakonczeniu emisji pełnego sezonu dam szanse drugiej serii. Serial jest klimatyczny, na pewno nie jest wtorny - opowiada wyjątkowo oryginalna historie, jednak oglądanie trochę męczy, głównie ze względu na apatycznosc bohaterów, ktorzy w większości są bez wyrazu. Na pewno i tak zapowiada się lepiej niż AHS

 • Panna

  Najbardziej czekam na The Good Place i South Park, Youre The Worst obawiam sie, ze bedzie zbyt depresyjne i jeszcze bardziej destruktywne, ale zobaczymy.