Jennifer Morrison powraca po raz ostatni jako Emma. Zdjęcia z 7. sezonu "Once Upon a Time"

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

0

Zanim w "Once Upon a Time" wszystko się zmieni, Jennifer Morrison raz jeszcze założy czerwoną kurtkę. Zobaczcie zdjęcia z odcinka "A Pirate's Life", na których Emma pojawia się z Henrym i Hakiem.

Nowe przygody, nowe postacie, nowe tożsamości - to wszystko czeka nas w 7. sezonie "Once Upon a Time", w którym nie będzie już Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josha Dallasa, Emilie de Ravin, Jareda S. Gilmore'a i Rebeki Mader. Ze starej ekipy zostaną jedynie Lana Parrilla, Robert Carlyle i Colin O'Donoghue, a dołączy do nich m.in. Andrew J. West jako dorosły Henry.

Zanim jednak "Once Upon a Time" całkiem się zmieni, zdążymy pożegnać starą obsadę. Jennifer Morrison raz jeszcze powróci jako Emma Swan. "Entertainment Weekly" donosi, że zobaczymy ją w 2. odcinku 7. sezonu, zatytułowanym "A Pirate's Life" i koncentrującym się na Haku. Twórcy wiele nie zdradzają, ale na pewno możemy spodziewać się dużej dawki emocji.

"Dowiemy się, co się wydarzyło u Emmy i Haka od czasu happy endu z zeszłego sezonu. Dostaniemy zamknięcie ich historii, które będzie satysfakcjonujące" - zapewnił producent wykonawczy serialu Adam Horowitz w rozmowie z EW. Edward Kitsis dodał z kolei, że nie będzie flashbacków - to, co zobaczymy, to wydarzenia, które miały miejsce po finale 6. sezonu.

"Once Upon a Time" wraca 6 października z 7. sezonem, a oba zdjęcia pochodzą z odcinka "A Pirate's Life".

COLIN O'DONOGHUE, ANDREW J. WEST, JENNIFER MORRISON

COLIN O'DONOGHUE, JENNIFER MORRISON