Co się stało z Elliotem? Nowe zdjęcie zapowiada krwawy początek 3. sezonu "Mr. Robot"

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

Czy największym zagrożeniem dla Elliota Aldersona jest on sam? Zobaczcie nowe zdjęcie z 3. sezonu, na którym bohater "Mr. Robot" zdecydowanie nie jest w najlepszej kondycji.

Na pewno pamiętacie dramatyczny finał 2. sezonu, w którym Elliot (Rami Malek), przekonany że Tyrell Wellick (Martin Wallström) to kolejny wytwór jego wyobraźni, zmusił go do podjęcia drastycznych kroków. Nie wiedział przy tym, że wcześniej jako Pan Robot kazał mu zlikwidować każdą przeszkodę stojącą na drodze do realizacji ich planu - włącznie z samym sobą. Skończyło się na strzale, którego skutków już nie zobaczyliśmy. Mogliśmy się ich jednak domyślić, choćby z rozmowy Tyrella z Angelą (Portia Doubleday).

Obawy o stan Elliota rozwiał ostatecznie zwiastun 3. sezonu, w którym bohater jest cały i zdrowy. Nie znaczy to jednak, że w ogóle nie ucierpiał, gdy widzieliśmy go po raz ostatni. Ujawnione przez Entetainment Weekly zdjęcie pokazuje, że bohater oberwał całkiem solidnie i prawdopodobnie tylko szybkiej reakcji (może Tyrella we własnej osobie?) zawdzięcza to, że stanął na nogi.

Nie można wprawdzie wykluczyć, że cała sytuacja rzeczywiście działa się tylko w umyśle Elliota, a co za tym idzie odniesiona przez niego rana jest bardziej psychiczna, niż fizyczna. Ale szczerze powiedziawszy, wygląda to zbyt poważnie, by być tylko oszustwem. Na rozwiązanie zagadki musimy jednak poczekać do 11 października, gdy 3. sezon zadebiutuje na USA Network.

mrrobot1