Jeszcze mroczniej w "Riverdale". Zwiastun 2. sezonu z nowymi scenami

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Co się stanie z Fredem? Jak daleko posunie się Archie w swojej zemście? Które pary czekają gorące momenty? Zwiastun 2. sezonu "Riverdale" pokazuje wydarzenia dziejące się zaraz po cliffhangerze.

"Riverdale" zostawiło widzów na całe lato z cliffhangerem, ale na szczęście nasze męki powoli już się kończą. Serial wraca 11 października z 2. sezonem (dzień później w Polsce na Netfliksie) i twórcy nie będą nas trzymać długo w napięciu. O tym, kiedy poznamy los Freda i co jeszcze nas czeka w tym sezonie, ekipa serialu opowiadała obszernie na Comic-Conie.

A teraz mamy kolejny zwiastun, który odnosi się bardzo bezpośrednio do cliffhangera. Widzimy jak zamaskowany złoczyńca przykłada broń do głowy Archiego, a ten wygląda na przerażonego. Następnie mamy nieprzytomnego Freda, podłączonego do szpitalnej aparatury. W szpitalu jest również Cheryl, która pojawia się tam ze względu na swoją matkę i w jednej ze scen paraduje po korytarzu niczym po wybiegu.

Mamy także słodką scenę Betty i Jugheada oraz znacznie gorętszy prysznicowy seks Archiego i Veroniki. W kolejnej scenie Archie zdobywa broń, w innej Veronica jest druhną na ślubie, a na koniec mruga do nas matka Archiego. Byle do października!