Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2017

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

6. "Damnation" - premiera 7 listopada


Nowy serial USA Network, który zapowiada się nieźle, choć prawdopodobnie bardziej bym na niego czekała, gdyby Aden Young nie opuścił obsady, zanim ruszyły zdjęcia. Już go sobie wyobrażałam w roli fałszywego pastora z Iowy, który manipuluje tłumem, a tu trzeba obejść się smakiem. Jego rolę ostatecznie przejął Killian Scott, którego możecie zobaczyć w zwiastunie powyżej.

"Damnation" to serial osadzony w Ameryce z lat 30. i opowiadający historię bratobójczej walki w czasach Wielkiego Kryzysu. Wspomniany pastor próbuje wzniecić powstanie biednych przeciwko status quo. Skupiony na swojej misji, nie zauważa, że lokalny magnat przemysłowy wynajął zawodowego łamistrajka (Logan Marshall-Green), który ma go powstrzymać przy użyciu wszelkich możliwych środków. Obu panów, jak się okazuje, łączy krwawa przeszłość.

Wszystko to wygląda dość intrygująco, aby dać serialowi szansę, choć oczywiście istnieje możliwość, że skończy się na schematach w trochę innej niż zwykle oprawie. Różnie ostatnio bywa z projektami USA Network, ale jednego odmówić tej stacji nie można: jest coraz odważniejsza i coraz częściej stawia na seriale, które są jakieś. Tylko czekać aż pojawi się drugi "Mr. Robot". [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15