Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2017

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

8. "Rellik" - premiera 12 września w HBO GO

Nowy serial Harry'ego i Jacka Williamsów, twórców "The Missing", miał już swoją premierę, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce na HBO GO, gdzie dostępny jest na razie jeden odcinek. Recenzja pojawi się u nas dosłownie za chwilę, a tymczasem zachęcamy Was do sprawdzenia tego tytułu, niezależnie od tego, czy znacie Williamsów, czy nie.

Już sam pomysł jest bowiem wystarczająco nietypowy, aby na ten serial zerknąć. "Rellik" (czyli "Killer" czytany od tyłu) zaczyna się od złapania mordercy, którego motywacje będą wyjaśniane na przestrzeni 6 odcinków, w miarę jak serial będzie cofał się czasie. Twórcy obiecali nam mroczny, nieoczywisty kryminał, udzielający odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że jeden człowiek staje się mordercą, a drugi ścigającym go stróżem prawa. I miejmy nadzieję, że będą w stanie słowa dotrzymać.

Tym, co zachęca do serialu już na pierwszy rzut oka, jest - oprócz nazwiska Williams - obsada. Znany z "Gry o tron" i "Fortitude" Richard Dormer gra głównego bohatera, detektywa ścigającego mordercę. Jodi Balfour z "Quarry" wciela się w jego partnerkę. Poza tym na ekranie pojawiają się Rosalind Eleazar ("Harlots"), Paterson Joseph ("Pozostawieni"), Paul Rhys ("Victoria"), Lærke Winther ("Dicte") i Michael Shaeffer. Jeśli macie HBO GO, odpalajcie serial najlepiej już teraz. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15