Zdjęcia z premiery 7. sezonu "Once Upon a Time", a na nich kilka nowych postaci

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

Reboot "Once Upon a Time" oznacza, że zaroi się od nowych bohaterów albo nowych wersji tych samych bohaterów. Na nowych zdjęciach pojawiają się m.in. Adelaide Kane, Gabrielle Anwar i Rose Reynolds.

Nowe przygody, nowe postacie, nowe tożsamości - to wszystko czeka nas w 7. sezonie "Once Upon a Time", w którym nie będzie już Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josha Dallasa, Emilie de Ravin, Jareda S. Gilmore'a i Rebeki Mader. Ze starej ekipy zostaną jedynie Lana Parrilla, Robert Carlyle i Colin O'Donoghue, a dołączy do nich m.in. Andrew J. West jako dorosły Henry.

Telewizja ABC wypuściła całą masę zdjęć z pierwszych dwóch odcinków 7. sezonu (część już publikowaliśmy, a wszystkie znajdziecie w TVLine), czyli "Hyperion Heights" i "A Pirate's Life". Powrócą w nich na dobre Hak (Colin O'Donoghue) i Regina (Lana Parrilla), którzy będą mieć w tym sezonie zupełnie nowe tożsamości. Ona będzie właścicielką baru w Seattle, z kolei on przemieni się w policjanta, któremu czegoś brakuje w życiu, ale nie potrafi określić czego.

A kogo mamy spodziewać się poza tym? Na zdjęciach widzimy Gabrielle Anwar w roli złej macochy i Adelaide Kane w roli siostry przyrodniej siostry Kopciuszka. Pojawia się też sam Kopciuszek (Dania Ramirez), w tej wersji bajki zakochany nie w księciu, tylko w naszym Henrym, z którym pędzi przez Zaczarowany Las na motorze. Jest jeszcze nowa Alicja z Krainy Czarów (Rose Reynolds), którą widzimy zarówno w Zaczarowanym Lesie, jak i we współczesnym mieście.

"Once Upon a Time" w 7. sezonie będzie eksperymentować nie tylko z nowymi miejscami i bohaterami, ale także z różnymi osiami czasu. Start zaplanowany jest na 6 października.

COLIN O'DONOGHUE, ANDREW J. WEST

ROSE REYNOLDS

GABRIELLE ANWAR

ADELAIDE KANE

ROSE REYNOLDS

ALISON FERNANDEZ, ANDREW J. WEST

ALISON FERNANDEZ, ANDREW J. WEST

DANIA RAMIREZ, ANDREW J. WEST

ANDREW J. WEST, DANIA RAMIREZ

ANDREW J. WEST, DANIA RAMIREZ

LANA PARRILLA

REKLAMA