8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają w grudniu. Znamy daty powrotów "Shadowhunters" i "Beyond", są też zwiastuny. Wiemy, kto zagra brata Betty w "Riverdale". A oprócz tego piszemy o "Star Trek: Discovery", "Psych" i nie tylko.

1. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają w grudniu. Na nowojorskim Comic-Conie zapowiedziano dwugodzinną premierę 5. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na 1 grudnia. Nowy sezon będzie liczył 22 odcinki, które z małą przerwą będą emitowane do maja. W Polsce serial możecie oglądać na ShowMaksie.

2. Alyssa Milano w nowej komedii telewizji Lifetime. Aktorka zagra samą siebie w serialu "Alyssa Milano for Mayor", nowej komedii telewizji Lifetime, utrzymanej w duchu "Pohamuj entuzjazm".

3. Jeszcze gorsza oglądalność "Marvel's Inhumans". W drugim tygodniu emisji "Inhumans" miało oglądalność 2,77 mln/0,7. W piątek wróciło także "Once Upon a Time", z oglądalnością 3,26 mln/0,7, która nie wróży najlepiej na przyszłość.

4. Michelle Yeoh jeszcze się pojawi w "Star Trek: Discovery". Producenka wykonawcza serialu Gretchen J. Berg potwierdziła na New York Comic-Conie, że jeszcze zobaczymy postać Michelle Yeoh.

5. "Psych: The Movie" zaplanowany na grudzień. Na Comic-Conie w Nowym Jorku ogłoszono, że "Psych: The Movie" będzie mieć premierę 7 grudnia.

6. Wiemy, kto zagra brata Betty w "Riverdale". Hart Denton, którego do tej pory mogliście zobaczyć tylko w jednym z odcinków "Zabójczej broni", wcieli się w Chica Coopera, odnalezionego po latach brata Betty. Po raz pierwszy go zobaczymy w środku sezonu, rola będzie powracająca.

7. Starz zamawia serial "Sweetbitter". Telewizja Starz zamówiła składający się z półgodzinnych odcinków serial dramatyczny "Sweetbitter", oparty na książce Stephanie Danler pod tym samym tytułem. Główną bohaterką jest 22-letnia Tess, która przybywa do Nowego Jorku, zaczyna pracę w restauracji i zostaje wciągnięta w świat "narkotyków, alkoholu, miłości, pożądania, barów i dobrego jedzenia". Danler napisze scenariusz pilota i będzie producentką wykonawczą razem ze Stu Zichermanem ("The Americans").

8. Zapowiedzi nowych sezonów "Shadowhunters" i "Beyond", razem z datami premier. 3. sezon "Shadowhunters" wystartuje 3 kwietnia, a 2. sezon "Beyond" - 18 stycznia. Poniżej możecie zobaczyć zwiastuny prosto z New York Comic-Conu.

REKLAMA