Grzegorz Damięcki został szpiegiem. Pierwsze zdjęcie z serialu "Nielegalni" - polskiej nowości Canal+

Okładka książki "Nielegalni"

0

Ruszają zdjęcia do szpiegowskiego serialu "Nielegalni" - adaptacji powieści Vincenta V. Severskiego. Na pierwszej fotce widzimy serialową ekipę z Grzegorzem Damięckim na czele.

"Belfer" już wkrótce nie będzie sam. Dołączą do niego "Kruk" i "Nielegalni" - dwa nowe seriale Canal+, kryminalny i szpiegowski. Produkcja obu już startuje, a z tego drugiego mamy nawet pierwsze zdjęcie.

"Nielegalni" to adaptacja szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego, osadzonych we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się ze sobą w ramach szpiegowskiej intrygi. Akcja serialu dzieje się w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

Głównego bohatera, Konrada Wolskiego, gra Grzegorz Damięcki, ostatnio znany z roli Grzegorza Molendy w 1. sezonie "Belfra". Towarzyszyć mu będą Andrzej Seweryn ("Ostatnia rodzina"), Sylwia Juszczak ("Krew z krwi"), Filip Pławiak ("Czerwony pająk"), Agnieszka Grochowska ("Obce niebo"), Adam Woronowicz ("Sługi boże"), Tomasz Schuchardt ("Cicha noc") i inni.

Premiery możemy się spodziewać w 2018 roku.

nielegalni01