Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

HIT TYGODNIA: Długo oczekiwane spotkanie w "Outlanderze"

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)


Przez pierwszych pięć odcinków 3. sezonu "Outlander" streszczał 20 lat z życia Jamiego i Claire, co raz było bardziej interesujące, a raz mniej. Jedno jest pewne: zarówno ci widzowie, którzy czytali książki, jak i ci, którzy ich kompletnie nie znają, czekali na ponowne spotkanie duetu, którego chemia niosła serial przez dwa sezony. I doczekaliśmy się!

Spotkanie co prawda nastąpiło dopiero w ostatnich minutach odcinka "Freedom and Whisky" i szybko zostało nam odebrane, ale i tak było absolutnie cudowne. Claire dzielnie przekroczyła kałużę w Edynburgu, trafiła prosto do pewnej bardzo ważnej drukarni, gdzie początkowo została wzięta za Geordiego, a potem... A potem najwyraźniej zrobiło się za dużo emocji.

Ronald D. Moore i spółka sprytnie żonglują książkowym materiałem, znów uwodząc widzów tym, w czym zakochaliśmy się na samym początku. Jeżeli oglądaliście zapowiedź kolejnego odcinka i czytaliście, co mówią o nim producenci, to wiecie, że to dopiero początek niespodzianek. Jeden z najbardziej romantycznych momentów w historii całej sagi został przepisany na nowo, oczywiście przy zachowaniu tego, co było najważniejsze w oryginale. Jestem zachwycona, czekam na ciąg dalszy i z przyjemnością dam się znów uwieść "Outlanderowi". [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
REKLAMA