Romantyczne spotkanie w "Outlanderze". Zdjęcia z odcinka z drukarnią to wszystko, na co czekaliśmy

"Outlander" (Fot. Starz)

Emocjonalne spotkanie w "Outlanderze" już w najbliższą niedzielę, a na razie mamy dla Was dowód na to, że twórcy znów staną na wysokości zadania. Zobaczcie zdjęcia z odcinka "A. Malcolm".

Po fantastycznej końcówce 5. odcinka ze spotkaniem w drukarni Jamiego "Outlander" zafundował nam dwutygodniową przerwę, ale ta na szczęście już się kończy. 6. odcinek, zatytułowany "A. Malcolm", zostanie pokazany 22 października i będzie wyjątkowy, także ze względu na długość (74 minuty). Jamie i Claire odnaleźli się po 20 latach rozłąki, ale ostatnio nie zdążyli jeszcze paść sobie w ramiona. Teraz wreszcie to zrobią.

Telewizja Starz wypuściła pięć nowych fotek z odcinka i są wśród nich takie, które pokazują, jak Fraserowie rzucili się sobie w objęcia. To wystarczy, żeby przekonać się, że dawna chemia między nimi wróci z jeszcze większą siłą. A oprócz tego możecie zobaczyć, jak wygląda życie Jamiego w Edynburgu. Pojawia się także dorosły Fergus, w którego teraz będzie wcielać się César Domboy.

Jeden z producentów serialu, Matthew D. Roberts, zdradził w wywiadzie dla "Entertainment Weekly", że 6. odcinek zacznie się jako dzień Jamiego. Zobaczymy wszystko z jego perspektywy, dowiemy się, co robił tego dnia i co poczuł w momencie, kiedy pojawiła się Claire. "To nie jest tylko opowieść Claire. To opowieść Jamiego i Claire. W książce jest tylko jej punkt widzenia, a my chcieliśmy pokazać obie perspektywy. Kiedy pisałem 6. odcinek, chciałem zaprezentować ten sam moment z perspektywy Jamiego. Chciałem dać fanom ten moment dwa razy" - mówił Roberts.

Zwiastun odcinka znajdziecie tutaj, emisja zaplanowana jest na 22 października w USA i dzień później w Polsce na Netfliksie.

outlander01

outlander02

outlander03

outlander04

outlander05

REKLAMA