Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7

HIT TYGODNIA: Jamie i Claire z "Outlandera" znów razem

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)


Ronald D. Moore i spółka długo nam kazali czekać na ten moment, kiedy państwo Fraserowie - o 20 lat starsi, ale wciąż tak samo piękni - padają sobie w ramiona po długiej rozłące. I muszę przyznać, że rozegrano to naprawdę dobrze, pod każdym względem.

Odcinek "A. Malcolm" zaczyna się więc od zapoznania nas z codziennym życiem Jamiego, dopiero potem pojawia się Claire, a i wtedy nic nie jest takie proste. Wiadomo, że ludzie, którzy nie widzieli się przed dwie dekady i nie sądzili, że jeszcze się odnajdą, nie mogli tak po prostu, w ciągu paru minut wylądować znów w łóżku. Tym lepiej więc było, kiedy już wylądowali, zapoznali się ze sobą na nowo i wróciła dawna magia. Raz jeszcze przekonaliśmy się, że nikt nie robi tak dobrze scen seksu jak ekipa "Outlandera".

Nikt też tak dobrze nie przekazuje emocji w romantycznej, melodramatycznej formie. Caitriona Balfe i Sam Heughan zdziałali w tym odcinku cuda, pokazując najpierw szok, niezręczność i niepewność, a potem tę niesamowitą naturalność, z jaką Jamie i Claire stanowią jedność. Dostaliśmy z obu stron zapewnienia, że są dla siebie tymi jedynymi, a także zapowiedź nowej przygody związanej z tym, co robi w życiu Jamie. W "Outlanderze" rozpoczyna się kolejny rozdział, a na razie tylko wypada powiedzieć, że warto było czekać. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7