7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Data premiery 11. sezonu "Z Archiwum X". Koniec "You're the Worst" po 5. sezonie. Jenna Elfman w obsadzie "Fear the Walking Dead". A oprócz tego "Veep", "The Librarians" i nie tylko.

1. Data premiery 11. sezonu "Z Archiwum X". "Z Archiwum X" wróci 3 stycznia 2018 z nowym, 10-odcinkowym sezonem. Tego samego dnia wystartuje "9-1-1" - nowy serial Ryana Murphy'ego.

the-x-files-season-11-poster

2. Koniec "You're the Worst" po 5. sezonie. Telewizja FXX zamówiła 5. sezon "You're the Worst", który będzie już finałowy. Decyzja o zakończeniu serialu została podjęta wspólnie przez stację i showrunnera Stephena Falka.

3. Zdjęcia do 7. sezonu "Veepa" przesunięte. Zdjęcia do finałowego sezonu "Veepa" powinny już ruszać, ale ze względu na leczenie Julii Louis-Dreyfus będzie opóźnienie. Aktorka walczy z rakiem piersi i w tym momencie nie ma jeszcze mowy o powrocie do pracy.

4. Jenna Elfman w obsadzie "Fear the Walking Dead". Jenna Elfman dołączyła do stałej obsady 4. sezonu "Fear the Walking Dead". Nie podano, jaką postać zagra.

5. Mark Schwahn zawieszony w związku z oskarżeniami o molestowanie. Mark Schwahn, dawny showrunner "Pogody na miłość", został oskarżony o niewłaściwe zachowanie przez kobiecą ekipę tego serialu. Ale na tym nie koniec. Do oskarżenia dołączyła także Alexandra Park, aktorka z "The Royals" - serialu, którego produkcję Schwahn obecnie prowadzi. Reakcja była natychmiastowa - Schwahn został zawieszony jako showrunner "The Royals".

6. "StartUp" z zamówieniem na 3. sezon. Platforma Crackle zamówiła składający się z 10 odcinków 3. sezon "StartUp".

7. Wielkie przygody i jeszcze większe sekrety na plakacie "The Librarians". Serial wróci 13 grudnia z 4. sezonem.

the-librarians-season-4-poster

REKLAMA