Armia superbohaterów. Zobaczcie zdjęcia z crossovera seriali z Arrowverse

"Legends of Tomorrow" (Fot. CW)

0

Supergirl, Arrow, Flash i tłum innych bohaterów seriali CW spotka się już wkrótce w wielkim crossoverze zatytułowanym "Crisis on Earth-X". Mamy całe mnóstwo zdjęć.

27 listopada w "Superigrl" i "Arrow", oraz dzień później we "Flashu" i "Legends of Tomorrow" zobaczymy drugi crossover seriali z Arrowverse, w którym superbohaterskie towarzystwo zbierze się z okazji ślubu Barry'ego (Grant Gustin) z Iris (Candice Patton). Uroczystość zostanie oczywiście zakłócona przez przybycie nieproszonych gości - grupę złoczyńców z tytułowej Earth-X.

W przeciwieństwie do zeszłorocznego crossovera, w którym poszczególne seriale dało się od siebie łatwo oddzielić, tym razem historia ma być znacznie bardziej spójna. Stephen Amell powiedział TVLine, że całość będzie 4-godzinnym filmem, w którym nie można pominąć żadnej części. Rzut oka na to, co będzie się działo, dostaliśmy już w teaserze, a teraz CW opublikowało całą masę zdjęć ze wszystkich wchodzących w skład crossovera seriali.

Mamy więc zapowiadany ślub oraz przerywających go przestępców, wśród których są złe wersje naszych bohaterów - Dark Arrow (Stephen Amell), Overgirl (Melissa Benoist) oraz Dark Flash (Tom Cavanagh). Nie zabrakło też nowej postaci, Raymonda "Raya" Terrilla, granego przez Russella Toveya oraz Wentwortha Millera, który tym razem wcieli się w Citizen Colda. Są również najwyraźniej mające spore kłopoty Iris i Felicity (Emily Bett Rickards), Cisco (Carlos Valdes) za sterami Waveridera oraz grupowe zdjęcia wszystkich superbohaterów, którzy jakimś cudem jednak mieszczą się w kadrze.

Poniżej kilka wybranych zdjęć, wszystkie znajdziecie tutaj.

supergirl1

supergirl2

arrow1

arrow2

arrow3

arrow4

flash1

flash2

flash3

legends1

legends2

legends3