Nasze podsumowanie tygodnia - znowu same hity!

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

1 2 3 4 5 6 7 8

HIT TYGODNIA: "This Is Us" i wielki odcinek Justina Hartleya

"This Is Us" (Fot. NBC)

"This Is Us" (Fot. NBC)


W 1. sezonie "This Is Us" wątek Kevina budził stosunkowo najmniej emocji i można było mieć wątpliwości, czy kiedykolwiek scenarzyści wycisną coś więcej z historii ładnego chłopca, któremu wiele rzeczy w życiu wyszło, tylko nie umiał ich docenić. Jego problemy po prostu nie wydawały się tak "prawdziwe", jak to, co przeżywali Kate i Randall. A i Justin Hartley, co tu dużo mówić, nie wydawał się aktorem, który byłby w stanie udźwignąć ciężar takiej roli, jaką ma chociażby Sterling K. Brown. Do czasu.

Jesienna część 2. sezonu "This Is Us" w dużej mierze należy do Kevina, który upada coraz niżej i niżej, odkąd odezwały się jego dawne problemy z kolanem. W 8. odcinku ("Number One"), zawierającym symboliczny powrót do domu i zarazem do przeszłości, zobaczyliśmy go na totalnym dnie. I cóż to był za teatr jednego aktora! Serialowy Kevin krzyczał, płakał, bił się w piersi i popełniał coraz większe głupoty, wołając o pomoc i jednocześnie próbując uświadomić całemu światu, że nie jest tym, za kogo go uważają.

A kiedy już, już mogło się wydawać, że jego problemy wyjdą na pierwszy plan i za chwilę przyjdzie pomoc, której ten człowiek zdecydowanie potrzebuje, pojawiła się koszmarna informacja, która zadziałała jak grom z jasnego nieba i odciągnęła naszą uwagę od "Numeru Jeden". Justin Hartley Show na pewno będzie mieć kontynuację, a tymczasem wypada docenić kolejny twist i kolejny powód do sięgnięcia po chusteczki. Bo takie właśnie jest "This Is Us". [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA