Crossover w świecie zombie - Lennie James jest już na planie "Fear the Walking Dead"

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Ważne wydarzenie w świecie po apokalipsie zombie stało się faktem. Lennie James, czyli Morgan z "The Walking Dead", jest już na planie spin-offa, a na dowód mamy wideo i zdjęcia.

Zaledwie wczoraj ujawniono, że to Morgan będzie postacią, która połączy dwa seriale AMC o zombie, dołączając do stałej obsady spin-offa w 4. sezonie, a już dziś możemy zobaczyć Lenniego Jamesa we własnej osobie na planie w Teksasie. Aktor uczestniczył już w czytaniu scenariusza z Alycią Debnam-Carey, Frankiem Dillane'em oraz Colmanem Domingo, jest także jego zdjęcie z showrunnerami "Fear the Walking Dead" - Andrew Chamblissem i Ianem Goldbergiem.

feartwd1

feartwd2

Choć szczegóły występu aktora w "Fear the Walking Dead" są jeszcze trzymane w tajemnicy (akcja tego serialu rozgrywa się na długo przed aktualnymi wydarzeniami w "Thw Walking Dead", więc pewnie zobaczymy przeszłość Morgana), on sam jest wyraźnie zadowolony z faktu, że największy sekret już wyszedł na jaw.

W poniższym materiale (zaczyna się od 45. sekundy) James oprowadza nas po planie w Austin, opowiadając o tym, że do tej pory musiał ukrywać się w hotelowym pokoju, by nikt nie skojarzył jego obecności w Teksasie ze zdjęciami do serialu i nie ujawnił przedwcześnie jego roli w crossoverze. Współczujemy.

REKLAMA