7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Wielkie kłamstewka" już nie są serialem limitowanym. W poniedziałek poznamy nominacje do Złotych Globów. Pojawiły się zdjęcia z finału 3. sezonu "Outlandera". A oprócz tego "Jessica Jones", "Doktor Who" i nie tylko.

1. "Wielkie kłamstewka" już nie są serialem limitowanym, ale.... Po tym jak HBO zamówiło 2. sezon "Wielkich kłamstewek", serial od razu zmienił kategorię w PGA Awards. Mimo że głosowanie do nagród gildii producentów już się rozpoczęło, "Wielkie kłamstewka" zostały wczoraj przesunięte z kategorii "serial limitowany" do kategorii "serial dramatyczny". Inaczej jest w przypadku Złotych Globów i SAG Awards, gdzie głosowanie już się zakończyło, co oznacza, że "Wielkie kłamstewka" wciąż będą w jednej kategorii z miniserialami. Podobnie było kiedyś z "Downton Abbey" - po zamówieniu 2. sezonu to wciąż był miniserial na wielu galach.

2. Kristen Bell poprowadzi galę rozdania SAG Awards. Impreza, podczas której rozdawane są nagrody gildii aktorów, po raz pierwszy ma gospodarza. Nominacje poznamy 13 grudnia, a laureatów 21 stycznia (nie słuchajcie Kristen Bell, nawet datę pomyliła).

3. W poniedziałek poznamy nominacje do Złotych Globów. W poniedziałek 11 grudnia o godz. 14:15 naszego czasu Alfre Woodard, Garrett Hedlund, Kristen Bell i Sharon Stone podadzą tegoroczne nominacje do Złotych Globów.

4. Kolejne powroty do "Roseanne". Estelle Parsons powróci jako matka Roseanne i Jackie, Beverly Harris. Z kolei Sandra Bernhard powtórzy rolę Nancy Bartlett, koleżanki Roseanne i Jackie.

5. Nowa zapowiedź świątecznego odcinka "Doktora Who". "Twice Upon a Time" zostanie wyemitowane 25 grudnia i pożegnamy w nim już Petera Capaldiego jako Doktora.

6. Nowe zdjęcie z 2. sezonu "Jessiki Jones". Serial wróci w 2018 roku.

Marvel's Jessica Jones

7. Zdjęcia z finału 3. sezonu "Outlandera". Odcinek, który Starz pokaże w niedzielę, a polski Netflix w poniedziałek, nosi tytuł "Eye of the Storm". Fraserowie wciąż będą szukać Iana na Jamajce, grając w kotka i myszkę wiecie z kim. Więcej zdjęć tutaj.

Outlander Season 3 2017

Outlander Season 3 2017

REKLAMA