Jaka będzie kolejna misja Carrie Mathison? Pierwsze zdjęcia z 7. sezonu "Homeland"

"Homeland" (Fot. Showtime)

0

Polityka, Quinn i rozgryzanie, co jest w życiu najważniejsze - to wszystko będzie zajmować myśli Carrie w 7. sezonie "Homeland". Zobaczcie pierwsze foty z nowych odcinków.

W TVLine pojawiły się pierwsze zdjęcia Carrie Mathison (Claire Danes) z 7. sezonu "Homeland". Nie ma na nich spoilerów - a przynajmniej nie na pierwszy rzut oka - ale serwis opublikował także fragmenty rozmowy z jednym z twórców serialu, który zdradza, co się będzie działo z Carrie w tym roku.

"Śmierć Quinna i żałoba Carrie są wszędzie - w każdej jej myśli" - mówi Alex Gansa, jeden z producentów i showrunnerów "Homeland". Strata Quinna sprawi, że Carrie poczuje prawdziwą pogardę dla prezydent Keane i zacznie się zastanawiać, co naprawdę jest ważne w życiu. A poza tym będzie ją napędzać chęć udowodnienia, że pani prezydent i jej administracja "systematycznie nadużywają władzy, ignorują rządy prawa i permanentnie niszczą nasze demokratyczne instytucje".

Czy to znaczy, że pierwsza kobieta prezydent będzie teraz tą złą w "Homeland"? "Dla nas Keane nie jest czarnym charakterem. To odizolowana i otoczona wrogami prezydent, która stara się utrzymać władzę w głęboko podzielonym kraju i niebezpiecznym świecie" - wyjaśnia Gansa.

7. sezon "Homeland" startuje 11 lutego 2018 roku, a zwiastun, z którego dowiecie się, jaką rolę będzie teraz sprawował Saul, znajdziecie tutaj.

homeland-01

homeland02