"Z Archiwum X" na ulicach Nowego Jorku. Zobaczcie, jak FOX straszył ludzi kosmitami z pudełka

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Wyobraźcie sobie, że sięgacie po gazetę i wyskakuje na Was kosmita, a następnie wpada FBI. To właśnie przytrafiło się nowojorczykom, których FOX straszył w ramach promocji 11. serii "Z Archiwum X".

W Polsce pewnie nie byłoby tak łatwo przestraszyć kogoś, kto sięga po gazetę, choćby i darmową, bo nie mamy na ulicach takich automatów z prasą jak Amerykanie. W Nowym Jorku sprawa okazała się prosta: wszyscy chcieli bezpłatny "New York Post", który donosił na jedynce, że kosmici są wśród nas. A potem okazało się, że rzeczywiście są. FOX ukrył ich w automatach z gazetami, których wciąż jeszcze jest mnóstwo na ulicach amerykańskich miast.

Cała reszta to już nieskrępowana zabawa, jakiej może dostarczyć tylko ukryta kamera. Plus agenci FBI, zabezpieczający teren wieczorową porą.

Akcja promocyjna "Z Archiwum X", którego 11. sezon będzie mieć premierę w polskim FOX-ie w czwartek 4 stycznia o godz. 21:05, dotarła także do nas. Dostaliśmy kopertę z tajnymi aktami, a chwilę potem coś dziwnego stało się z naszym redakcyjnym misiem, Dexterem. Czekamy na przybycie agentów FBI i staramy się niczego nie dotykać!

REKLAMA