"Przyjaciele" będą od 1 stycznia w serwisie Netflix - wszystkie 10 sezonów!

0

Na tę wiadomość czekaliśmy, odkąd Netflix wszedł do Polski. W Nowy Rok w serwisie pojawią się wszystkie sezony "Przyjaciół" - jednego z tych sitcomów, które moglibyśmy oglądać non stop!

W zeszłym roku zrobiliśmy na Serialowej listę seriali, które chcielibyśmy zobaczyć na polskim Netfliksie, i jest nam bardzo miło, że kolejne nasze życzenie za chwilę zostanie spełnione. Netflix właśnie zapowiedział, że 1 stycznia pojawi się w serwisie 10 sezonów sitcomu "Przyjaciele".

Serialu do tej pory nie było w Polsce w żadnym serwisie VoD, był jedynie dostępny w postaci niekończących się powtórek na kanale Comedy Central. Teraz wreszcie będziemy wszyscy mogli oglądać "Przyjaciół" w takiej kolejności, w jakiej zechcemy - całymi sezonami, wybierając ulubione odcinki czy w jakiejkolwiek innej konfiguracji.

Netfliksowi dziękujemy za spełnienie jednego z naszych największych życzeń i przypominamy, że lista jest dłuższa. Chcielibyśmy binge'ować także "Z Archiwum X", "Lost", "Buffy", "Strefę mroku", "M*A*S*H" i inne kultowe seriale, do których dostęp w Polsce w tej chwili nie jest wcale taki prosty.