24 serialowe powroty, które zobaczymy w styczniu 2018

"American Crime Story" (Fot. FX)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Aż 24 seriale powracające rozpoczną w styczniu nowe sezony. Już wrócił "Lovesick" i "Most nad Sundem", za chwilę kolejne sezony "Z Archiwum X", "American Crime Story", a także powroty komedii HBO i Netfliksa.

"Lovesick" (sezon 3) - 1 stycznia na Netfliksie

3. sezon sympatycznej brytyjskiej komedii możecie już oglądać w Netfliksie, a znajdziecie w nim jeszcze więcej skomplikowanych relacji pomiędzy bohaterami, niż do tej pory. Dylan (Johnny Flynn), Evie (Antonia Thomas) i Luke (Daniel Ings) nadal nie odkryli bowiem magicznego sposobu, sprawiającego, że miłość stanie się łatwa - nawet wtedy, gdy zaczęli rozumieć własne uczucia.

Tak jak Evie, która wprawdzie pojęła, co czuje do Dylana, ale zrobiła to akurat w chwili, gdy ten coraz mocniej angażuje się w pierwszy poważny w swoim życiu związek z Abigail (Hannah Britland). Problemy nieco innego rodzaju ma za to Angus (Joshua McGuire), który niebawem ma zostać ojcem. We wszystkich przypadkach można się zatem spodziewać trudnych dylematów, sporej dawki humoru i może wreszcie kilku szczerych wyznań. W końcu szukanie miłości to mnóstwo złamanych serc, rozczarowań i smutku, ale w końcu też szczęśliwe zakończenie. Może właśnie tym razem? [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA