6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Disjointed" (Fot. Netflix)

0

Zwiastun 2. części "Rodziny w oparach". Apple może przejąć Netfliksa w tym roku. Twórca "Z Archiwum X" o możliwym odejściu Gillian Anderson. A oprócz tego "The Gifted", "Black Lightning" i nie tylko.

1. Zwiastun 2. części "Rodziny w oparach". Sitcom Netfliksa z Kathy Bates powraca 12 stycznia z drugą częścią sezonu.

2. Apple może przejąć Netfliksa w tym roku. Zdaniem analityków Citi, szanse na to, że Apple przejmie w tym roku Netfliksa, wynoszą 40%. Trzeba jednak pamiętać, że to tylko teoretyczne szacunki, stworzone na zasadzie "co by było gdyby". Obie firmy nie prowadziły na ten temat rozmów, a Apple zaczyna tworzyć własne seriale (w tym roku powinna pojawić się komedia z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon).

3. Twórca "Z Archiwum X" o możliwym odejściu Gillian Anderson. Aktorka grająca agentkę Scully powiedziała, że dla niej 11. sezon "Z Archiwum X" to już koniec tej przygody i że nie planuje więcej do tego wracać. Co na to Chris Carter? W ramach AMA na Reddicie twórca kultowej produkcji napisał, że nie wyobraża sobie "Z Archiwum X" bez niej. "Dla mnie ten serial to zawsze byli Mulder i Scully. Pomysł, żeby robić serial bez niej, nie jest czymś, co kiedykolwiek rozważałem. A czy jej postać dostała właściwe pożegnanie? Myślę, że powinniście usiąść i obejrzeć bardzo uważnie finał" - oznajmił Carter.

4. Zapowiedź finału sezonu "The Gifted". Składający się z dwóch odcinków ("eXtraction" i "X-roads) finał zostanie pokazany 15 stycznia w USA i dzień później na polskim FOX-ie.

5. CW zapowiada powroty seriali superbohaterskich. Superbohaterowie znów będą ratować świat od 15 stycznia.

6. Nowy zwiastun "Black Lightning". Kolejny superbohater dołączy do ekipy CW 16 stycznia.