Te dzieciaki potrafią wszystko! Dustin ze "Stranger Things" jak rasowy rockman - zobaczcie wideo

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Najnowsze filmy z występu Gatena Matarazzo, pokazują, że ten dzieciak nie musi martwić się o swoją karierę. Jeśli nie będzie miał ciekawych propozycji filmowych, poszczęści mu się w roli rockmana.

Pod koniec grudnia grupa Work in Progress, w skład której wchodzi m.in. Gaten Matarazzo oraz jego siostra, wystąpiła w klubie Stone Pony w stanie New Jersey. W setliście znalazły się covery takich zespołów jak Red Hot Chili Peppers, Paramore, The Strokes, Weezer, Fall Out Boy czy Artcic Monkeys. W sieci można znaleźć filmy z występu Dustina i jego ekipy:

O tym, że dzieciaki ze "Stranger Things" z pewnością brylowały na szkolnych akademiach, wiemy nie od dziś. Wystarczy przypomnieć uroczy skecz o zespole "The Upside Downs" w programie Jamesa Cordena. Finn Wolfhard (Mike) jest liderem alternatywnego zespołu Calpurnia. Formacja podpisała kontrakt z tą samą wytwórnią, która wydaje METZ, Maca Demarco czy Alvvays. Debiutancka EP-ka Calpurnii ma ukazać się w pierwszej połowie 2018 roku.

Joe Keery (Steve) był gitarzystą rockowego zespołu Post Animal z Chicago. Ze względu na zobowiązania aktorskie Keery nie jest obecnie wymieniany jako stały członek grupy. Mamy jednak gorącą nadzieję, że gwiazdor znajdzie czas, by wspomóc kolegów w nagrywaniu nowej płyty, zapowiedzianej na 2018 rok.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na (rapowy!) kawałek Millie Bobby Brown z Sadie Sink (Max) na featuringu.

REKLAMA