8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

FOX pracuje nad kolejnym sezonem "Prison Break". "Rick i Morty" będzie mieć dłuższą przerwę. Zwiastun 2. sezonu "One Day at a Time". A oprócz tego "The Gifted", "New Girl", crossover seriali Shondy Rhimes i nie tylko.

1. FOX pracuje nad kolejnym sezonem "Prison Break". Michael Thorn, szef działu rozrywki telewizji FOX, potwierdził podczas TCA Press Tour, że powstaje "nowa wersja" "Prison Break". Na razie prace są w bardzo wczesnym stadium, ale określenie "nowa wersja" zdaje się sugerować, że Wentworth Miller i Dominic Purcell mogą już nie wrócić (aczkolwiek ten drugi pisał niedawno na Instagramie, że będzie kontynuacja).

2. "The Gifted" z zamówieniem na 2. sezon. FOX ogłosił zamówienie dla 2. sezonu "The Gifted". Finał 1. sezonu będzie w poniedziałek, 16 stycznia, w polskim FOX-ie.

3. "Rick i Morty" będzie mieć dłuższą przerwę. Nie tylko na "Grę o tron" będziemy musieli czekać do 2019 roku. Ryan Ridley, scenarzysta "Ricka i Morty'ego", powiedział w rozmowie z "The Detroit Cast", że w tej chwili nikt nie pracuje nad nowymi odcinkami serialu. Jego zdaniem 4. sezon zobaczymy dopiero w 2019 roku - i to prawdopodobnie w okolicach jesieni.

4. Zwiastun 2. sezonu "One Day at a Time". Serial wraca 26 stycznia.

5. "The Mayor" wyrzucony z ramówki ABC. Serial nie został jeszcze skasowany, ale to prawdopodobnie tylko kwestia czasu. Na razie we wtorkowej ramówce ABC woli pokazywać powtórki "Modern Family".

6. "New Girl" wróci w kwietniu. 7. sezon "New Girl" wystartuje 10 kwietnia. Całość będzie liczyć zaledwie 8 odcinków - finał 15 maja.

7. Janet McTeer dołącza do obsady "Ozark". Janet McTeer pojawi się w 2. sezonie w roli prawniczki z Chicago, która ma powiązania z kartelem.

8. Będzie crossover "Skandalu" i "Sposobu na morderstwo". ABC oficjalnie ogłosiło crossover. Shonda Rhimes już zdradziła na Twitterze, jak spotkają się Olivia Pope i Annalise Keating - ta druga pojawi się na spotkaniu z tą pierwszą. Tymczasem Viola Davis wrzuciła swoje zdjęcie z Gabinetu Owalnego ze "Skandalu".

Hey @KerryWashington, guess where I am?!

Post udostępniony przez Viola Davis (@violadavis)

REKLAMA