10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

"Chance" skasowane po dwóch sezonach. Hulu zaliczyło ogromny wzrost w zeszłym roku. "Deep State" z Markiem Strongiem w kwietniu w telewizji FOX. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Lost", "The Office" i nie tylko.

1. Hulu zaliczyło ogromny wzrost w zeszłym roku. Liczba klientów Hulu wzrosła w zeszłym roku o 40% - z 12 mln do 17 mln. To zasługa "Opowieści podręcznej", a także networkowych seriali, jak "Law & Order: SVU", "This Is Us" czy "Family Guy". Do największych hitów Hulu w zeszłym roku należał także kultowy serial komediowy "Kroniki Seinfelda", w USA dorównujący popularnością "Przyjaciołom".

2. "Chance" skasowane przez Hulu. Serial z Hugh Lauriem znika po dwóch sezonach.

3. Dean Haglund powraca jako Richard Langly w nowym odcinku "Z Archiwum X". Nowe wideo zdradza, że Langly powróci do "Z Archiwum X", niekoniecznie przy tym zmartwychwstając. Zobaczcie zapowiedź odcinka "This" Glena Morgana.

4. Będzie serial z załogą USS Callister? Jimmi Simpson, który wcielił się w Waltona w "Black Mirror: USS Callister", powiedział, że słyszał plotki, iż ten odcinek może przemienić się w pełny serial. On sam nie miałby nic przeciwko temu, ale w tym momencie nic oficjalnie nie wiadomo.

5. Na razie nie ma rozmów o powrocie "Lost". Pomysł, żeby "Lost" w jakiejś formie wróciło, już się pojawił, ale póki co nie zostanie zrealizowany. Channing Dungey z telewizji ABC powiedział w rozmowie z TVLine, że nie było żadnych oficjalnych rozmów na ten temat i w tym momencie to bardziej "Byłoby super, gdyby...", niż coś, co ma faktycznie szansę na realizację. Spekulacje na temat możliwego powrotu "Lost" pojawiły się latem zeszłego roku, kiedy jeden z dawnych showrunnerów serialu, Carlton Cuse, podpisał czteroletnią umowę z ABC Studios, w ramach której będzie tworzyć seriale.

6. "Deep State" z Markiem Strongiem w kwietniu w telewizji FOX. Mark Strong i Joe Dempsie ("Gra o tron") grają główne role w mrocznym serialu szpiegowskim "Deep State", który zadebiutuje w polskim FOX-ie w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00.

7. "LA to Vegas" z zamówieniem na dodatkowe odcinki. Serial komediowy FOX-a dostał zamówienie na trzy dodatkowe odcinki, co oznacza, że 1. sezon będzie liczyć 15 odcinków.

8. Jenna Fischer nie miałaby nic przeciwko powrotowi "The Office". Jenna Fischer nic nie słyszała o potencjalnym powrocie "The Office", ale gdyby takowy szykowano, chętnie by wzięła w tym udział. "Myślę, że to stacje powinny rozgryźć. Mnie o nic nie pytano i nic o tym nie wiem. Ale kocham Pam!" - oznajmiła aktorka.

9. Ryan Murphy odpowiada na krytykę "American Crime Story: Versace". Rodzina Gianniego Versacego mówi, że nowy sezon "American Crime Story" to fikcja i że oni tej wersji wydarzeń nie potwierdzają. A co na to Ryan Murphy? "Myślę, że Donatella Versace naprawdę lubi Penelope Cruz i wie, że ona nie reprezentowałaby niczego, co postawi ją w negatywnym świetle" - powiedział showrunner serialu na jego premierze.

10. Plakaty promujące finałowy sezon "Portlandii". Serial wraca 18 stycznia.

Portlandia-Season-8-Poster-Key-Art-1

Portlandia-Season-8-Poster-Key-Art