Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Zabójstwo Versace: American Crime Story" (Fot. FX)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

HIT TYGODNIA: Pete odkrywa siebie w "Na wylocie"


"Na wylocie" (Fot. HBO)

"Na wylocie" (Fot. HBO)


Nie traktuj jednorazowych numerków jak poważnego związku. Nie stawiaj gorącego naczynia na szklanym stoliku. A przede wszystkim zatrać się, aby odkryć kim jesteś, bo życie to impreza. "Na wylocie" dało w tym tygodniu Pete'owi kilka bardzo cennych życiowych porad oraz doskonałego przewodnika po bezkresnym wszechświecie w osobie Leifa (George Basil). Nie mogło być nudno.

I zdecydowanie nie było, bo poza ciężkim porankiem w mieszkaniu Ali (Jamie Lee), dostaliśmy jeszcze podróż z nurtem miasta na lekkim haju, życiową pogadankę z początkującym raperem, grę we frisbee oraz spotkanie z doktorem Ozem w niesamowitym stroju. A także zrzucanie (na koniec wprawdzie siłowe, ale jednak) ciążącej Pete'owi jak kotwica obrączki, z którym miał coś wspólnego pewien szybkowar i odrobina LSD.

Odcinek upłynął więc na serii absurdalnych sytuacji, z których przebijała potrzeba odkrycia siebie i porzucenia przeszłości. Z jednym i drugim Pete poradził sobie tylko w pewnym stopniu, ale przecież trudno oczekiwać, by droga ku odnalezieniu celu życia miała być prosta, prawda?

Naszego bohatera czeka jeszcze sporo przeszkód i drugie tyle wątpliwości, choćby dotyczących wiary, ale oglądanie jego kolejnych wpadek to czysta przyjemność. Tym bardziej że po każdej chce się temu życiowemu niedojdzie kibicować jeszcze mocniej i wraz z nim świętować choćby drobne sukcesy. A jeśli towarzyszy im oderwana od rzeczywistości podróż ulicami Nowego Jorku, tym lepiej. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10