10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Tu i teraz" (Fot. HBO)

"Happy!" z zamówieniem na 2. sezon. Będzie 4. sezon "Fuller House". Polski zwiastun i data premiery "Tu i teraz" Alana Balla. A oprócz tego "The Alienist", "Will & Grace" i nie tylko.

1. "Happy!" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja SyFy zamówiła 2. sezon szalonego serialu z Christopherem Melonim. Tymczasem już jutro finał 1. sezonu.

2. Będzie 4. sezon "Fuller House". Netflix zamówił 4. sezon sitcomu "Fuller House", w którym Danny, Jesse, Becky i Joey, wraz z dzieciakami, powrócą do San Francisco.

3. Polski zwiastun i data premiery "Tu i teraz" Alana Balla. Serial startuje 12 lutego w HBO i HBO GO. Premiera w HBO odbędzie się o godz. 3:00 nad ranem, równolegle amerykańską emisją. Wieczorne emisje zaplanowane są na poniedziałki o godz. 20:10 w HBO i następnie o godz. 21:00 w HBO3. W HBO GO nowe odcinki będą dostępne w poniedziałki od rana.

4. Rekordowa premiera "The Alienist". Premierę serialu TNT widziało w zeszły poniedziałek 3,1 mln Amerykanów, w tym milion osób w wieku 18-49. Po podliczeniu wszystkich platform okazało się, że odcinek w ciągu tygodnia obejrzało 16 mln widzów. To najlepszy start serialu TNT od 2012 roku.

5. Sofia Carson w pilocie "The Perfectionists". Znana z "Descendants" aktorka wcieli się w blogerkę modową w spin-offie "Pretty Little Liars".

6. "Will & Grace" wymienia tatę Grace. Alan Arkin zostanie zastąpiony przez Roberta Kleina. Jako matka Grace powróci Blythe Danner.

7. HBO zamawia komedię Terence'a Nance'a. 6-odcinkowa seria "Random Acts of Flyness" ma być komedią, która dobrze oddaje ducha naszych czasów. Terence Nance będzie reżyserem i współscenarzystą.

8. FOX zamawia jeszcze dwa piloty. Zamówienie dostał serial dramatyczny byłej już showrunnerki "Imperium", Ilene Chaiken, oraz scenarzystki "Rosewood", Melissy Scrivner Love, który opowiadać będzie o agentce FBI, Clementine Otis. Podczas bardzo ważnego śledztwa wychodzi na jaw jej romans, który niszczy jej karierę i reputację. Oprócz tego zamówiono komedię "Daddy Issues", którą tworzą Erin Foster i Liz Meriwether ("New Girl"). Serial jest luźno oparty na życiu Foster, która go będzie pisać i grać samą siebie - trzydziestokilkuletnią kobietę, która nie chce się ustatkować i której najlepszym przyjacielem jest jej tata. Wszystko się zmienia, kiedy okazuje się, że tata zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce.

9. "LA do Vegas" w sobotę w FOX Comedy. Nowy serial komediowy, opowiadający o załodze samolotu, która lata na trasie z Los Angeles do Las Vegas, wystartuje na kanale FOX Comedy w sobotę, 3 lutego o godz. 21:05.

10. Patton Oswalt jako dyrektor szkoły w "A.P. Bio". Serial komediowy o nietypowym nauczycielu biologii startuje w czwartek, a oto fragment z Pattonem Oswaltem. Więcej o serialu tutaj.

REKLAMA