Znamy obsadę finałowego sezonu "House of Cards". Kto wraca? Kto dołącza do ekipy?

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Ekipa pierwszego wielkiego hitu Netfliksa wraca na plan. Kevin Spacey nie pojawi się w 6. sezonie "House of Cards" jako Frank Underwood, ale będą wzmocnienia, a także ciekawy powrót po przerwie.

Dzisiaj wznowiono zdjęcia do 6. sezonu "House of Cards", już bez Kevina Spaceya. Oskarżonego o molestowanie seksualne odtwórcy roli Franka Underwooda już w serialu nie zobaczymy. Pierwsze skrzypce będzie teraz grała Robin Wright jako Claire Underwood. A kogo zobaczymy oprócz niej?

Netflix ogłosił, że do obsady dołączy dwójka nowych aktorów - Diane Lane i Greg Kinnear, którzy zagrają rodzeństwo. Więcej na temat ich postaci w tym momencie nie wiemy. Wiemy za to, że na nasze ekrany powrócą Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark), a także Constance Zimmer. Graną przez nią dziennikarkę śledczą, Janine, ostatnio widzieliśmy w 4. sezonie.

Produkcję 6. sezonu House of Cards" przerwano w listopadzie, po tym jak kolejne osoby zaczęły oskarżać Kevina Spaceya o molestowanie seksualne. Netflix ogłosił, że serial teraz będzie skupiać się na Claire Underwood, która już w finale 5. sezonu oznajmiła, iż "teraz jej kolej". Scenariusz wymagał jednak dużych poprawek, dlatego przerwa się przeciągała.

Ostatnio wyliczono, że Netflix stracił 39 mln dolarów przez Kevina Spaceya.

REKLAMA