Znamy obsadę finałowego sezonu "House of Cards". Kto wraca? Kto dołącza do ekipy?

"House of Cards" (Fot. Netflix)

0

Ekipa pierwszego wielkiego hitu Netfliksa wraca na plan. Kevin Spacey nie pojawi się w 6. sezonie "House of Cards" jako Frank Underwood, ale będą wzmocnienia, a także ciekawy powrót po przerwie.

Dzisiaj wznowiono zdjęcia do 6. sezonu "House of Cards", już bez Kevina Spaceya. Oskarżonego o molestowanie seksualne odtwórcy roli Franka Underwooda już w serialu nie zobaczymy. Pierwsze skrzypce będzie teraz grała Robin Wright jako Claire Underwood. A kogo zobaczymy oprócz niej?

Netflix ogłosił, że do obsady dołączy dwójka nowych aktorów - Diane Lane i Greg Kinnear, którzy zagrają rodzeństwo. Więcej na temat ich postaci w tym momencie nie wiemy. Wiemy za to, że na nasze ekrany powrócą Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark), a także Constance Zimmer. Graną przez nią dziennikarkę śledczą, Janine, ostatnio widzieliśmy w 4. sezonie.

Produkcję 6. sezonu House of Cards" przerwano w listopadzie, po tym jak kolejne osoby zaczęły oskarżać Kevina Spaceya o molestowanie seksualne. Netflix ogłosił, że serial teraz będzie skupiać się na Claire Underwood, która już w finale 5. sezonu oznajmiła, iż "teraz jej kolej". Scenariusz wymagał jednak dużych poprawek, dlatego przerwa się przeciągała.

Ostatnio wyliczono, że Netflix stracił 39 mln dolarów przez Kevina Spaceya.