Peleryna Supermana w zapowiedzi "Krypton" - nowego serialu superbohaterskiego

"Krypton" (Fot. SyFy)

0

"Krypton" to serial telewizji SyFy opowiadający o przodkach Supermana. W nowym zwiastunie dziadek mówi wnukowi, że jego przyszłość to czerwona peleryna.

Wśród spotów emitowanych w przerwie finałowego meczu Super Bowl amerykańscy widzowie zobaczą krótki teaser serialu "Krypton" telewizji SyFy. To prequel historii Supermana, rozgrywający się na tytułowej planecie na 200 lat przed jej zniszczeniem i wysłaniem małego Kal-Ela na Ziemię. Głównym bohaterem będzie jego przyszły dziadek, Seg-El (Cameron Cuffe), zmuszony do zmierzenia się z ostracyzmem towarzyszącym jego rodowi i chaosem, w jakim pogrąża się cały Krypton.

Zadanie utrudni mu jeszcze dodatkowo Adam Strange (Shaun Sipos), podróżnik w czasie,który przybędzie, by uprzedzić Seg-Ela o strasznym przeznaczeniu Krytpończyków. Dziadek Supermana stanie zatem przed dylematem - uratować własną planetę, ingerując tym samym w los swojego nienarodzonego wnuka i zmieniając ziemską historię, czy skazać na zagładę wszystkich swoich bliskich?

Twórcami serialu, który zadebiutuje 21 marca, są David S. Goyer (scenarzysta m.in. "Batman v Superman") i Ian Goldberg ("Once Upon a Time"). Poniżej możecie zobaczyć nowy teaser, ze słynną peleryną. Pełny zwiastun jest tutaj.