"Legion" wraca w kwietniu - oto data premiery 2. sezonu

"Legion" (Fot. Matthias Clamer/FX)

Polski FOX podał datę premiery 2. sezonu "Legionu". Serial superbohaterski Noaha Hawleya, osadzony w świecie X-Menów, powróci z nowymi odcinkami zaraz na początku wiosny!

Telewizja FOX poinformowała, że 2. sezon serialu "Legion" wystartuje w Polsce w czwartek 5 kwietnia, dwa dni po amerykańskiej premierze, która będzie mieć miejsce 3 kwietnia.

Choć czasu do startu zostało niewiele, wciąż czekamy na zwiastun z prawdziwego zdarzenia - jedyne fragmenty nowego sezonu, jakie widzieliśmy, to te pojawiające się w zapowiedzi roku w FX. Powraca w nich David Haller (Dan Stevens), którego ostatnio widzieliśmy, jak porwała go tajemnicza kula, kiedy wydawało się, że wszystko już będzie dobrze. Wygląda na to, że udało mu się wydostać na wolność, ale o normalności - która tak bardzo mu się marzy - nie ma mowy. Wszystko wskazuje, że 2. sezon "Legionu" będzie równie szalony co poprzedni.

Na pewno możemy spodziewać się, że wrócą Syd (Rachel Keller), Melanie Bird (Jean Smart), Ptonomy (Jeremie Harris), Kerry (Amber Midthunder) i Cary (Bill Irwin), a także Oliver Bird (Jemaine Clement) i Lenny (Aubrey Plaza). Poznamy również prawdziwą twarz Amahla Farouka, w którego wcieli się Navid Negahban.

FOX informuje ponadto, że w 2. sezonie "Legionu" zobaczymy jak po zniknięciu Davida i Olivera oraz ucieczce Farouka serialowa ekipa sprzymierza się z dawnym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater) i finansowaną przez rząd agencją Division III. W tym samym czasie Farouk konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.

2. sezon "Legionu" będzie liczył 10 odcinków.

REKLAMA