10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

0

Koniec "Once Upon a Time" po 7. sezonie. Mamie Gummer w 3. sezonie "Detektywa". Twórcy "Gry o tron" zajmą się teraz filmowymi "Gwiezdnymi wojnami". A oprócz tego "Chirurdzy", "Endeavour", "The Good Fight" i nie tylko.

1. Koniec "Once Upon a Time" po 7. sezonie. Serial wróci 2 marca z drugą częścią sezonu. Finał zostanie wyemitowany w maju.

2. Mamie Gummer w 3. sezonie "Detektywa". Córka Meryl Streep dostała powracającą rolę matki dwójki dzieci, która znalazła się w centrum tragicznych wydarzeń.

3. Twórcy "Gry o tron" zajmą się teraz filmowymi "Gwiezdnymi wojnami". David Benioff i D.B. Weiss napiszą i wyprodukują nową serię filmów z osadzoną w świecie "Gwiezdnych wojen". Nie będzie ona fabularnie związana z sagą Skywalkerów ani z niedawno ogłoszoną filmową trylogią Riana Johnsona. To będzie zupełnie inna seria, która opowie inne historie. Zaangażowanie obu panów w "Gwiezdne wojny" prawdopodobnie oznacza koniec serialu "Confederate", który wzbudził kontrowersje, po tym jak HBO zdradziło fabułę.

4. Oryginalna obsada "Queer Eye" spotyka nową ekipę. Nowa wersja "Queer Eye" - programu, w którym geje doradzają heteroseksualnym facetom, jak się ubierać, urządzać mieszkanie itd. - jest dostępna od dziś na Netfliksie.

5. Scott Speedman pojawi się w "Chirurgach". Szczegóły jego roli trzymane są w tajemnicy, ale prawdopodobnie będzie to rola gościnna.

6. "Endeavour" powraca dziś wieczorem do Ale kino+. Premierowe odcinki 5. sezonu brytyjskiego serialu kryminalnego "Endeavour" będziecie mogli oglądać w Ale kino+ w środy o godz. 20:10. Start 7 lutego.

7. Alec Baldwin opuszcza komedię ABC. Alec Baldwin miał grać w nowym serialu Kenyi Barrisa ("Black-ish"), ale ostatecznie zrezygnował. Serial, który miał zamówienie dla całego sezonu, teraz ma już zamówiony tylko pilot.

8. Tim Matheson w obsadzie "The Good Fight". Znany z "The West Wing" aktor wcieli się w barmana, który zaprzyjaźni się z Diane. "The Good Fight" wraca 4 marca, nowy zwiastun znajdziecie tutaj.

9. Nowa zapowiedź sezonu 8B "The Walking Dead". Serial wraca 26 lutego na kanale FOX Polska.

10. Nowy teaser serialu "Krypton". Premiera serialu w USA 21 marca.