"F*ck you, cancer"! Julia-Louis Dreyfus przeszła operację i wygląda świetnie

"Veep" (Fot. HBO)

Znana z "Veepa" i "Seinfelda" aktorka od kilku miesięcy zmaga się z rakiem piersi, a teraz podzieliła się swoim pierwszym zdjęciem po niedawnej operacji. Wygląda absolutnie olśniewająco!

O chorobie Julia Louis-Dreyfus poinformowała publicznie we wrześniu ubiegłego roku i od tego czasu dokumentowała swoje inspirujące zmagania za pomocą mediów społecznościowych, otrzymując mnóstwo dowodów wsparcia od bliskich, przyjaciół i fanów.

W styczniu jej dwaj dorośli synowie, Charlie i Henry, nagrali wideo do "Beat It" Michaela Jacksona, świętując ostatni dzień chemioterapii ich mamy. Wcześniej swoje wyrazy wsparcia przekazali też koledzy z planu "Veepa" m.in. Tony Hale, Timothy Simons i Anna Chlumsky.

Teraz natomiast informacje o postępach w leczeniu podała sama aktorka, która wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie już po operacji, pisząc, że wyniki są świetne, a ona czuje się szczęśliwa i gotowa do działania. "Pi**rz się!" - to z kolei słowa w kierunku raka, godne Seliny Mayer we własnej osobie.

Na plan "Veepa" Julia Louis-Dreyfus wróci w sierpniu, gdy rozpoczną się zdjęcia do finałowego sezonu. Jego premiera w HBO możemy się spodziewać w 2019 roku.

REKLAMA