"The Americans" gotowe do ostatniej misji. Zobaczcie pierwsze teasery 6. sezonu

"The Americans" (Fot. FX)

0

Tej wiosny szpiedzy z "The Americans" będą uprawiać swoją propagandę, zabijać ludzi i przeżywać egzystencjalne rozterki po raz ostatni. Szykujcie się na finałową ucztę - pierwsze teasery 6. sezonu już są.

"The Americans" wróci 28 marca z 6. sezonem i przede wszystkim czeka nas spory przeskok czasowy. Akcja finałowego sezonu rozpocznie się w 1987 roku, czyli trzy lata po wydarzeniach z zeszłorocznego finału.

Szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy - jedyne, co wiemy, to że dorosła już Paige będzie oficjalnie pracować z matką, ucząc się szpiegowskiego fachu. Holly Taylor opowiadała w TVLine, że jej bohaterka bardzo się zmieniła - jest teraz studentką, nabrała pewności siebie i chętnie spędza czas z Elizabeth. "One są jak takie koleżeńskie duo złożone z matki i córki" - mówiła aktorka, wyjaśniając, że ta relacja będzie bardzo skomplikowana, bo do działania ramię w ramię dojdzie jeszcze to, że Paige chce być niezależna, a Elizabeth wciąż chciałaby ją chronić.

W teaserach możecie zobaczyć Paige w przebraniu podczas samodzielnej misji, a także zmywanie krwi z rąk, kolejne słynne przemówienie prezydenta Reagana (o tym, że czas zburzyć ten mur) oraz niedwuznaczną sugestię, że Philip ma powstrzymać swoją żonę wszelkimi dostępnymi metodami (przed czym?).

Innymi słowy - twórcy zapowiadają koniec wszystkiego tego, czym był świat "The Americans" przez 5 sezonów.