Obsada "The Americans" wygląda wspaniale - zobaczcie stylowe zdjęcia na 6. sezon

"The Americans" (Fot. Pari Dukovic/FX)

0

"The Americans" w tym sezonie się kończy, więc to już ostatnia paczka pięknych zdjęć obsady serialu. A na nich nie tylko cała rodzina Jenningsów, ale także Claudia, Oleg czy Stan.

W 6. sezonie "The Americans", który startuje w USA 28 marca, czeka nas spory przeskok czasowy - akcja rozpocznie się w 1987 roku, czyli trzy lata po wydarzeniach z zeszłorocznego finału. Zobaczymy, jak Paige (Holly Taylor) coraz bardziej wsiąka w rodzinny biznes, podczas gdy Philip (Matthew Rhys) próbuje się wycofać. Poza tym Jenningsowie nadal walczą, by zachować pozory normalności, zwłaszcza przy Henrym (Keidrich Sellati), który wciąż nie ma pojęcia, kim naprawdę są rodzice.

Ich sąsiad i najlepszy przyjaciel Philipa, agent FBI Stan Beeman (Noah Emmerich), również jeszcze nie odkrył prawdy na temat ich tożsamości. Choć w międzyczasie został przetransferowany, Stan pozostaje dla nich zagrożeniem, zwłaszcza że jego przyjaciel i dawny partner, agent Dennis Aderholt (Brandon J. Dirden), prowadzi teraz specjalny oddział, zajmujący się tylko i wyłącznie poszukiwaniem nielegalnych sowieckich imigrantów.

A jednocześnie zmienia się sytuacja w globalnej polityce. U władzy w Związku Radzieckim już jest Gorbaczow, co dla USA oznacza zarówno szansę na zmiany, jak i potencjalne niebezpieczeństwa. Pęknięcia pojawiają się także w KGB, co daje szansę na powrót do łask pozbawionemu złudzeń Olegowi Burovowi (Costa Ronin). Koniec zimnej wojny może także oznaczać, że Philip i Elizabeth (Keri Russell) staną po przeciwnych stronach barykady.

Wszyscy wyżej wymienieni pojawiają się na zdjęciach poniżej, a oprócz nich jest jeszcze Claudia (Margo Martindale). Teasery 6. sezonu "The Americans znajdziecie tutaj.

The Americans sezon 6

The Americans sezon 6

The Americans sezon 6

The Americans sezon 6

The Americans sezon 6

the-americans06

The Americans sezon 6

The Americans sezon 6