"Jessica Jones" na 13 komiksowych okładkach. Plakaty i tytuły odcinków 2. sezonu

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

2. sezon "Jessiki Jones" pojawi się na Netfliksie w Dzień Kobiet, a już teraz możecie zobaczyć stworzone przez artystki z całego świata komiksowe plakaty nowych odcinków.

W 2. sezonie serialu Netfliksa Jessica Jones (Krysten Ritter) będzie próbowała na nowo poukładać sobie życie po pozbyciu się Kilgrave'a. Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami pani detektyw zaczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do konfrontacji z prawdą o sobie. Jessica zagłębi się w przeszłość i będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, kim jest naprawdę i co jej kiedyś zrobiono.

W obsadzie serialu oprócz Krysten Ritter powrócą też Rachael Taylor jako Trish Walker, Carrie-Anne Moss jako Jeri Hogarth i Eka Darville jako Malcolm Ducasse, a dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez. Pojawi się także ponownie David Tennant.

Po zwiastunie widać, że życie tytułowej bohaterki nadal jest wielkim bałaganem pełnym sarkastycznych komentarzy popijanych whisky. Nie zmieni się też fakt, że marvelowski serial stoi kobietami przed i za kamerą, bo wszystkie odcinki 2. sezonu wyreżyserowały panie.

Nazwiska twórców (wśród scenarzystów znalazło się kilku mężczyzn) ujawniają kapitalne komiksowe okładki do każdego odcinka, które zostały zaprojektowane przez artystki z całego świata. Są na nich również ich tytuły, począwszy od premiery ("AKA Start at the Beginning") aż do finału ("AKA Playland").

Cały 2. sezon "Jessiki Jones" pojawi się na Netfliksie w czwartek, 8 marca.

jessicajones1

jessicajones2

jessicajones3

jessicajones4

jessicajones5

jessicajones6

jessicajones7

jessicajones8

jessicajones9

jessicajones10

jessicajones11

jessicajones12

jessicajones13

REKLAMA