Jessica Jones i prezent na Dzień Kobiet? To się musiało tak skończyć

Jak Dzień Kobiet, to muszą być goździki. Coś nam jednak mówi, że wręczając je Jessice Jones, ryzykowalibyśmy własnym życiem. Zobaczcie wideo zapowiadające 2. sezon serialu.

2. sezon "Jessiki Jones" pojawi się na Netfliksie w Dzień Kobiet i zdecydowanie nie jest to przypadkowa data. W końcu mowa o najbardziej kobiecym superbohaterskim serialu, choć trudno nam sobie wyobrazić jego bohaterkę przyjmującą kwiaty i życzenia z uśmiechem na ustach. Prędzej widzimy pełne dezaprobaty spojrzenie i już słyszymy jej sarkastyczne uwagi. Ich wprawdzie w klipie od Netfliksa nie ma, ale cała reszta się zgadza.

Goździków od Netfliksa się więc drogie panie nie spodziewajcie, za to 2. sezonu "Jessiki Jones" jak najbardziej tak. Ona sama z kolei pewnie najchętniej przyjęłaby butelkę whisky, zwłaszcza że w nowych odcinkach nie będzie narzekać na brak problemów. Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami pani detektyw zacznie bowiem pracę nad nową sprawą, która zmusi ją do konfrontacji z prawdą o sobie.

W głównej roli zobaczymy oczywiście ponownie Krysten Ritter, a oprócz niej w obsadzie są również Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Janet McTeer, J.R. Ramirez oraz David Tennant. Tutaj możecie zobaczyć pełny zwiastun nowych odcinków.

Premiera 13-odcinkowego 2. sezonu "Jessiki Jones" na Netfliksie 8 marca.

REKLAMA