Przykre czasy dopiero nadchodzą. "Seria niefortunnych zdarzeń" - pełny zwiastun 2. sezonu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

Kiedy wydaje się, że jest źle, wiedz, że może być jeszcze gorzej - obiecuje Netflix w zwiastunie 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń". Zobaczcie, jakie nowe nieszczęścia spadną na dzieciaki.

Z przykrością informujemy, że Netflix wypuścił pełny zwiastun 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń". Zobaczycie w nim mnóstwo przerażających scen z nowych odcinków, w których zaprezentowane zostaną historie z książek Lemony'ego Snicketa od tej o numerze 5 (czyli "Akademii antypatii") aż do dziewiątej (czyli "Krwiożerczego karnawału").

W 2. sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń" do obsady dołączą m.in. Nathan Fillion (jako Jacques Snicket), Tony Hale (Jerome Squalor), Lucy Punch (Esmé Squalor), Sara Rue (Bibliotekarka) i Roger Bart (Wicedyrektor Nero). Bardziej szczegółowe informacje o konkretnych odcinkach znajdziecie tutaj.

2. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń" pojawi się 30 marca na Netfliksie, a wraz ze zwiastunem dostaliśmy następujące ostrzeżenie: "Uwaga! Obejrzenie zwiastuna narazi Cię na: pluskwy w mieszkaniu, tyranicznego wicedyrektora, morderstwo, porwanie, świat mody, zbędny zabieg chirurgiczny, wygłodniałe lwy i dużą porcję śledzi". Bawcie się dobrze!

seria-niefortunnych025

REKLAMA