Załóż czerwoną suknię i się zamknij. Teaser 2. sezonu "Opowieści podręcznej" na Dzień Kobiet

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

W Dzień Kobiet nie mogło zabraknąć nowej zapowiedzi "Opowieści podręcznej". Serialowa Offred podaje w niej krótką instrukcję, jak przetrwać w koszmarze, gdzie kobieta nie jest człowiekiem.

Załóż czerwoną suknię, zamknij się, bądź dobrą dziewczynką, rozłóż nogi, "tak, proszę pani". W nowym teaserze 2. sezonu "Opowieści podręcznej" Elisabeth Moss - czyli serialowa Offred/June - wylicza litanię rzeczy, które trzeba zrobić, żeby przetrwać w Gileadzie, a my widzimy krótkie fragmenty nowych scen z serialu.

Zgodnie z oficjalnym opisem od Hulu, 2. sezon "Opowieści podręcznej" będzie ukształtowany przez ciążę Offred i jej trwającą walkę, by uwolnić swoje przyszłe dziecko od dystopijnych horrorów Gileadu. "Gilead jest w tobie" to ulubione powiedzenie Ciotki Lydii. W 2. sezonie Offred i wszystkie inne postacie będą walczyć przeciwko - bądź podlegać - tej mrocznej prawdzie.

Serial powróci w USA w środę, 25 kwietnia, a w Polsce dzień później na platformie ShowMax. Premiera będzie podwójna, a kolejne odcinki - łącznie cały sezon ma liczyć 13 odcinków - będą wypuszczane co tydzień. Spodziewać się w nich możecie kolejnych koszmarów, ale napisanych już nie przez Margaret Atwood, tylko Bruce'a Millera i ekipę scenarzystów serialu.

Wszystko, co do tej pory podano na temat 2. sezonu "Opowieści podręcznej", znajdziecie tutaj.

the-handmaids-tale-key-art

REKLAMA