Najbardziej oczekiwane serialowe powroty wiosny 2018

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Do tuzina najbardziej oczekiwanych serialowych nowości tej wiosny dorzucamy drugie tyle powrotów. Na naszej liście znajdują się m.in. "Opowieść podręcznej", "Legion" i "Seria niefortunnych zdarzeń".

12. "Brockmire" (sezon 2) - premiera 25 kwietnia w USA

Jim Brockmire to najlepsza rola w karierze Hanka Azarii i choćby dlatego ta nietypowa komedia znalazła się na liście. W 2. sezonie nasz ulubiony komentator bejsbolowy w 2. sezonie przeniesie się razem z Charlesem (Tyrel Jackson Williams) do Nowego Orleanu, gdzie dalej będzie uprawiać alkoholizm i pogrążać się w autodestrukcji, mocno odczuwając brak Jules (Amanda Peet).

Akcja 2. sezonu będzie się działa rok po finale pierwszego. Tytułowy bohater wyjechał za pracą na drugi koniec Ameryki, zostawiając swoją drugą połówkę w Morristown. W Nowym Orleanie Jim prowadzi podcast "Brock Bottom", ciągle mając nadzieję na powrót do dawnej kariery, a w międzyczasie pijąc na umór i bynajmniej do tego się nie ograniczając.

A wszystko to brzmi naprawdę świetnie, bo Brockmire na totalnym dnie to najzabawniejsza wersja tego bohatera. Niemniej jednak za bardzo go lubimy, żeby mu życzyć całego sezonu w takich klimatach. Miejmy nadzieję, że Brockmire i Jules szybko odnajdą drogę do siebie nawzajem, a Hank Azaria i Amanda Peet znów będą nam mogli pokazać, jacy fantastyczni są w duecie. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA