8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Kult" (Fot. FX)

Znajome twarze w obsadzie 8. sezonu "American Horror Story". Producenci "The Crown" przepraszają Claire Foy i Matta Smitha. Netflix zamówił 3. sezon "Travelers". A oprócz tego "Nielegalni", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Znajome twarze w obsadzie 8. sezonu "American Horror Story". Jak zdradził Ryan Murphy, Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates będą grać główne role w 8. sezonie "American Horror Story", którego podtytuł może brzmieć "Radioactive".

2. Producenci "The Crown" przepraszają Claire Foy i Matta Smitha. Producenci "The Crown" przeprosili oboje aktorów za zamieszanie powstałe w związku z ujawnieniem informacji, że aktorka grająca królową zarabiała mniej niż jej serialowy mąż. Wyjaśnili, że aktorzy nie są w takich sytuacjach niczemu winni, bo zwyczajnie nie wiedzą, ile zarabiają ich koledzy i koleżanki z planu. Dodali także, że będą walczyć o to, aby kobiety były traktowane równo.

3. Netflix zamówił 3. sezon "Travelers". Z serialu "Travelers" zrezygnowała kanadyjska telewizja Showcase, ale Netflix sam go będzie kontynuować.

4. Grzegorz Damięcki w serialu "Nielegalni". Więcej o nowym serialu Canal+ tutaj, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się Grzegorz Damięcki w głównej roli.

Nielegalni_foto__2_

5. Ving Rhames w obsadzie "Cagney & Lacey". Aktor znany z "Mission: Impossible" wcieli się w nowej wersji kultowego procedurala w kapitana Starka.

6. Znamy tytuł finału "Once Upon a Time". "Leaving Storybrooke" - taki tytuł nosi ostatni odcinek "Once Upon a Time".

7. Raul Castillo w obsadzie "Mixtape". Aktor znany z "Looking" dołączył do stałej obsady musicalowego serialu FOX-a. Zobaczymy go w roli Sama, aspirującego autora piosenek, potajemnego romantyka i młodego wdowca, który zrobi wszystko dla swojego syna.

8. Jason Michael Snow w komedii ABC. Jason Michael Snow zagra razem z Kat Dennings w pilocie komedii ABC, której autorem jest Justin Noble.

REKLAMA