Nic dobrego się nie stanie. "Seria niefortunnych zdarzeń" - zobaczcie materiał zza kulis 2. sezonu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń" tragiczne losy rodzeństwa Baudelaire'ów staną się jeszcze gorsze. Sprawdźcie zakulisowe wideo z wypowiedziami aktorów i nowymi scenami.

Gdy Lemony Snicket (Patrick Warburton) we własnej osobie wita nas słowami: "Nie powinno Was tu być", to wiadomo, że premiera 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" zbliża się wielkimi krokami. W nowej odsłonie serialu zobaczymy wydarzenia z książek od piątej (czyli "Akademii antypatii") aż do dziewiątej (czyli "Krwiożerczego karnawału") i z pewnością będą one bardzo przykre dla Klausa, Wioletki i Słoneczka.

O tym, co czeka w najbliższym czasie rodzeństwo Baudelaire'ów, mówią w wypuszczonym właśnie przez Netfliksa klipie wcielający się w nich aktorzy - Louis Hynes i Malina Weissman. W skrócie można to ująć tak: będzie gorzej. Bohaterowie trafią na gorszych opiekunów i będą musieli się zmierzyć z jeszcze gorszymi sytuacjami, w których oczywiście nie pomogą im żadni dorośli. A przebiegły Hrabia Olaf wciąż będzie czyhał na nich i ich fortunę.

Neil Patrick Harris zapowiada jedną fatalną sytuację za drugą, z których Baudelaire'owie jakoś będą musieli się wyplątać, podczas gdy stawki będą rosnąć. Bohaterowie zrozumieją, że muszą wziąć sprawy we własne ręce, a to oznacza, że w 2. sezonie będzie jeszcze więcej akcji, choć oczywiście nie liczcie na nic dobrego. Nigdy.

Do obsady w nowych odcinkach dołączą Nathan Fillion, Tony Hale, Lucy Punch, Allison Williams, Sara Rue i Roger Bart. Pełny zwiastun znajdziecie tutaj, a w poniższym wideo oprócz wypowiedzi aktorów i ujęć z planu jest też kilka nowych scen.

Premiera 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" w Netfliksie 30 marca.

REKLAMA