5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Latający cyrk Monty Pythona" (Fot. BBC)

Produkcje Monty Pythona mają się pojawić na Netfliksie. FX rezygnuje z animowanego "Deadpoola". "Kiss Me First" w kwietniu w Wielkiej Brytanii. A oprócz tego "Kruk" i nie tylko.

1. Produkcje Monty Pythona mają się pojawić na Netfliksie. Choć Monty Pythona nie było na liście netfliksowych premier na kwiecień, Wirtualne Media piszą, że kultowe produkcje - w tym "Latający Cyrk Monty Pythona", "Żywot Briana" i "Sens życia wg Monty Pythona" - pojawią się także w Polsce. Przy czym informacja jest nieoficjalna - Netflix jej w ogóle nie podał, pochodzi ona ze strony grupy Monty Pythona.

2. FX rezygnuje z animowanego "Deadpoola". Serial animowany Donalda Glovera i jego brata o Deadpoolu nie powstanie, choć początkowo dostał zamówienie na cały sezon. Telewizja FX ogłosiła, że "z powodu różnic twórczych FX, Donald Glover, Stephen Glover i Marvel Television zgodzili się rozstać".

3. Ostateczne wyniki oglądalności premiery "Kruka". Pierwszy odcinek nowego serialu kryminalnego Canal+ obejrzało 380 tys. osób, włączając w to widzów nc+ GO, Player+, transmisji na Facebooku, widzów online, a także tych, którzy nagrali produkcję na dekoderze. W niedzielę na żywo premierę "Kruka" obejrzało 225 tys. osób (204 tys. w Canal+ i 21 tys. w Canal+1).

4. "Kiss Me First" w kwietniu w Wielkiej Brytanii. 2 kwietnia na Channel 4 zadebiutuje serial "Kiss Me First", opowiadający historię Leili, 17-latki uzależnionej od gry online. Podczas gry dziewczyna spotyka Tess, pewną siebie imprezowiczkę z mrocznym sekretem. Dziewczyny zaprzyjaźniają się, a kiedy Tess znika, Leila zaczyna udawać, że jest nią. 6-odcinkowy serial ma się pojawić później na Netfliksie.

kissmefirst45677

5. "Syrena" w HBO i HBO GO. Opowieść o tajemniczej dziewczynie, która niespodziewanie pojawia się w małym nadmorskim miasteczku, będącym według legend domem dla syren, wystartuje 30 marca w HBO GO i 22 kwietnia w HBO3.

REKLAMA