Ekipa "Parks and Recreation" znów razem. Zobaczcie, jak protestowali w Waszyngtonie

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Przez Stany przetoczyły się niedawno masowe protesty w sprawie ograniczenia dostępu do broni. Grupę swoich bardzo mocnych przedstawicieli oddelegowało również Pawnee.

"March for Our Lives" - pod takim hasłem w ostatnią sobotę ulicami amerykańskich miast przeszły demonstracje, których uczestnicy, w większości młodzi ludzie, domagali się od Kongresu reform ograniczających dostęp do broni palnej. Największy z protestów odbył się w Waszyngtonie, a w tłumie znalazła się też ekipa, którą doskonale kojarzycie z "Parks and Recreation".

#ParksForParkland #MarchForOurLives @everytown

Post udostępniony przez Natalie Morales (@nataliemoralesloves)

Natalie Morales, Aubrey Plaza, Adam Scott, Billy Eichner i Paul Rudd - w takim składzie na marszu pojawili się przedstawiciele Pawnee, ubrani w stosowne koszulki i uzbrojeni w transparenty. Nie był to pierwszy raz, gdy środowisko "Parks and Recreation" okazało swoje mocne stanowisko w sprawie toczącej się w Stanach dyskusji. Pisaliśmy już, jak ostro na tweeta NRA (Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki) zareagował Mike Schur, a wyrazy wsparcia protestującym udzieliła również Amy Poehler, chwaląc ich odwagę i pewność siebie.

REKLAMA