"Krypton" już w Polsce. Serial o dziadku Supermana będzie dostępny od jutra w HBO GO

"Krypton" (Fot. SyFy)

0

Otwarcie się HBO na osoby niebędące klientami sieci kablowych oznacza więcej seriali w HBO GO. Od jutra dostępny będzie "Krypton", nowy serial inspirowany postaciami z popularnych komiksów.

Od poniedziałku każdy może założyć konto w HBO GO, pośrednictwo operatorów nie jest już potrzebne. I walcząc o n owych klientów, serwis bardzo szybko powiększa swoją bazę, do której w czwartek 29 marca dołączy "Krypton", nowy serial telewizji SyFy.

To prequel historii Supermana, rozgrywający się na tytułowej planecie na 200 lat przed jej zniszczeniem i wysłaniem małego Kal-Ela na Ziemię. Głównym bohaterem będzie jego przyszły dziadek, Seg-El (Cameron Cuffe), zmuszony do zmierzenia się z ostracyzmem towarzyszącym jego rodowi i chaosem, w jakim pogrąża się cały Krypton.

Zadanie utrudni mu jeszcze dodatkowo Adam Strange (Shaun Sipos), podróżnik w czasie, który przybędzie, by uprzedzić Seg-Ela o strasznym przeznaczeniu Kryptończyków. Dziadek Supermana stanie zatem przed dylematem - uratować własną planetę, ingerując tym samym w los swojego nienarodzonego wnuka i zmieniając ziemską historię, czy skazać na zagładę wszystkich swoich bliskich?

Twórcami serialu są David S. Goyer (scenarzysta m.in. "Batman v Superman") i Ian Goldberg ("Once Upon a Time"). 1. sezon będzie liczyć 10 odcinków. Dwa pierwsze będzie można obejrzeć w serwisie HBO GO 29 marca. Kolejne odcinki będą pojawiały się co czwartek, dzień po światowej premierze. Emisja serialu na antenie HBO została zaplanowana na czerwiec. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.